Únor 2012

Ahoj, ahoj

28. února 2012 v 16:58 | Klarcik
Ahoj všichni, počasí teď nestojí za nic a tak jsem se rozhodla vylepšit si ho horkým kakaem a buchtou ňam! Nesnáším ty blbé kecy fyzikářky...nesnáším fyziku myslím že mi dá na vízo trojku místo obvyklé dvojky. V zemáku jsme stěhovali lavice takže učitelka ani neměla čas vyvolávat na zkoušení u tabule ;),ale i tak je to kničemu. Odpadla nám totiž má nejoblíbenější hodina, a to ajina. Místo mí dali občanku ve které zrovna teď jedem romantizmus baroko rokoko kokokoko....no víte slohy prostě :P.Jinak uvažuji o tom že bych si koupila ještě morčátko, ale všude píšou že se nesmí chovat spolu s králíčky :(( takže bych musela koupit novou klec. Čiperka je dnes v tak dobré náladě že se rozhodla jít obhlédnout vedlejší místnost a já ji málem zašlápla :D.

Layout

27. února 2012 v 16:12 | Klarcik
Asi jste si všichni všimli noveho laye, mě osobně se celkem líbí, ale trvalo mi to skoro hodinu než jsem ho tu nahrála!!Křičící Dělala jsem ho ve PhotoFiltre. Jinak chci poděkovat všem co chodí na můj blog, protože na to že ho mám jenom tak dva týdny tu bylo celkem hodně lidí (127 je pro mě dost)....Tak jen tak dál Mrkající

Zabít málo

26. února 2012 v 12:42 | Klarcik |  Kecy,kecy
Tohle je naprosto....NEMOŽNÉ!! Na Čiperku vlezlo jaro a chce všechny mermomoci zavraždit Křičící. Stříhala jsem jí dneska s mámou drápky a to jsme na ní byly dvě a stejně nás dokopala a doškrábala. No co no, přátele musíme brát i zté rozmrzelejší stránkyMrkající. Taky jsem zjistila že venku nesněží ani nemrzne ale TAJE. Takže jsem mohla vpohodě vylézt před dům a kochat se krásou promočené, blátivé přírody. Brr..mám s toho smíšené pocity!! Nerozhodný Vzhledem k tomu že jsou prázdniny, nedělám zase vůbec NIC!!
PS:
Tak jsem udělala Čiperce výběh s prolézačkama :)) .Dívala se na mě jak na vraha ale pak tam vlezla. No, doufám že se jí tam bude líbit! Smějící se

příprava na 1.kolo SONH :))

24. února 2012 v 18:23 | Klarcik |  -_Soutěže_-

Soutěž o nejhezčího hlodavce

První soutěž na tomto blogu, s názvem Nejhezčí hlodavec. Takže uskuteční se až se přihlásí nanjevýš pět nebo šest lidí, jinak na vás kašlu Mrkající. Fotečky mi samozřejmě posílejte na můj e-mail (klaris.blogik@seznam.cz) kekaždé mi napište majitele a něco málo o zvířátku.Smějící se
1.místo-klikací ikonka a diplom a na dva měsíce povolenou reklamu na tomto blogu.
2.místo-diplom a na měsíc povolenou reklamu na tomto blogu
3.místo-diplom

Pixelky

21. února 2012 v 19:25 | Klarcik |  Adoptuj pixelku!
Tak a můžete adoptovat pixelky!! I ti kteří nemají blog, mě je to jedno Smějící se.
VYPLŇTE:
1) Tvůj blog (adresa)- ti kdo nemají blog nemusí
2) Tvoje přezdívka
3) Jméno pixelky
4) Číslo pixelky

Tak Vybírejte
12345678

9101112131415
1617181920 2122(23zabraná) 2425 2627 2829
30313233343536
37383940414243
44454647484950
5152 Zabraná 5354555657

Vlastník: AnnaBellaVlastník: Jajkyka
Web: anna-bella.blog.cz Web: jajkyka.blog.cz
Jméno pixelky: Mici Jméno pixelky: Buffy
A S BAREVNÝM POZADÍM
1
2
3
4
5
6
7
8
9

Diplom

19. února 2012 v 21:30 | Klarcik

Moc díky za spřátelení ;) Tadyk je tvůj diplomek
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kydá sníh

19. února 2012 v 11:06 | Klarcik |  Kecy,kecy

Zase....!!

Zdá se mi to nebo už venku zase sněží? Ne, nezdá. Máme zavalené dveře že skoro nemůžeme vycházet a pokazila se nám fréza. Překvapilo mě že Čiperka nikdy neměla ráda zimu ale když jsem sní šla přede dveře chtěla se furt rochnit ve sněhu Smějící se. Potom z toho byla tak hiperaktivní že převrhla kočce žrádlo a vyházala z klece seno. Ach jo, ten králík je horší než moje ségra Křičící. Jak já jsem ráda za ty prázdniny. Uznávám že školu mám asi nejblíž ze třídy ale co jako, v mínus něco stupních poránu se to prostě NEDÁ!! Lyžák nám v pátek skončil takže dávám zase volný průchod nudě a ven se mi nechce. Takže proč se mi zrovna teďka nechce jít ven...protože před domem je hromada sněhu na které se s chutí klouzají můj táta se ségrou a protože je nejspíš puštěný pes buldozer...Já chci pít kakao a dívat se na televizi!! Jo, můžu se dívat na televizi a i pít kakao ale na všechny filmy jsem se už dodívala a v televizi jsou dokumenty a reklamy...Nejspíš půjdu zabavit králíka jinak překoná zemskou přitažlivost a vyletí do vesmíru Nevinný....No nic jen vás chci upozornit POZOR NA HIPERAKTIVNÍ králíky, rodiče a sourozence!! S vyplazeným jazykem

○ Hodnotím blogy!

18. února 2012 v 13:32 | Klarcik
Takže hodnotím blogy!! :)
Co hodnotím??
Články (pravopisné chyby a tak)
Fotky, Ikonky
Design
Přehled
Kdo chce blogís ohodnotit ať písne ;)

Dělám Oddělovače

15. února 2012 v 19:05 | Klarcik |  !!Dělám oddělovače!!

Oddělovače

Projela jsem pár blogísků a zjistila že by nebyl špatný nápad dát tu nějaké oddělovače Smějící se , některé můžete kopírovat a ostatní si napísněte s čím chcete... S vyplazeným jazykem !Všechny dělám sama nekopíruju!
Tak tady
1)
2)
3)

About....

14. února 2012 v 16:13 | Klarcik |  ČIPERKA :**

Rozhodla jsem se věnovat jednu rubriku pro mé ''miminko'' Mrkající zakrslého králíčka Čiperku. Jak jsem řekla je to zakrslý králík a má něco z lvíčka. Ráda jí mrkvičku a v létě jí vždycky ukradnu nějakou tu kukuřičku ze sousedovic pole Nevinný.Jinak je to velmi společenský a milý králík, jenom trošičku tvrdohlavý Křičící.
Narodila se: 21.7. 2008
Jméno: Čiperka
Pohlaví: ♀
Co ráda jí :Mrkev,kukuřici,seno,granulky
moééé♥

Řekněte stop týrání zvířat!!!

13. února 2012 v 20:56 | Klarcik |  řekněte!!STOP!!

Tahle stránečka je pro ty co jsou proti týrání zvířat a já vám teď neco řeknu:
Mnoho zvás si myslí že tím že se přidá k protestujícím se nic nezmění, nebo si řekne Jsem ještě dítě. To je hloupost je to jako puzzle jsme ten malý kousek z celku! Zamyslete se žádná organizace nezebrání lidem na celém světě týrat zvířata, ŽÁDNÁ! Můžou být tresty možná i vězení ale nelegálně se děje tolik věcí, nespočet. Tím že rozšíříte na svůj blog nějakou ikonku ale pomůže, ne všem zvířatům ale nějakému přece. Někdo příjde a rozklikne tento článek a uvědomí si co udělal zamyslí se jak by bylo jemu kdyby byl v té situaci (já sama nemyslím že to bude moc lidí ale, naděje umírá poslední). Nemít k obraně ani slova, žijeme stím je to pro nás samozřejmost že mluvíme, ale oni to neumějí. Lidi to dělají protože jsou moc slabí na to aby se pustili do sobě rovnému a tak si to vylívají na zvířatech. Tak se safra podívejme do zrcadla koukněme na sebe, jsme nejinteligentnější stvoření na světě a máme slabším pomáhat. A těm kdo týrají zvířata vzkazuju VĚČNE NEBUDETE MÍT NA VRCH TO UTNE!!
IKONKA


SBéčka

13. února 2012 v 17:19 | Klarcik
Ahoj, AhojSmějící se
Kdyby někdo náhodou chtěl být moje SB
!NAPIŠTE:
1.Přezdívku
2.Adresu blogu
3.e-mail
4.Proč chceš být SB?....
Have a good day!!
▼PRAVIDLA▼
○ Musíš alespoň jednou týdně navštívit můj blog a něco okomentovat
○Nesmíš nikomu nadávat nebo psát nesmyslné nebo sprosté komentáře
Pozor!! Spřáteluji pouze se zvířecími blogy!

Lyžák O.o

13. února 2012 v 16:55 | Klarcik |  Kecy,kecy
Lyžák!!
Konečně se uskutečnil!! Smějící se Nikdy jsem si nemyslela že je to něco tak náročného, pokazili jsme vlek a na parkovišti zapoměli spolužačku.Jináč jsem práskla hlavou o turniket a utrhla si kus kalhotů,rozbila jsem termosku takže jsem měla mokrý batoh s čepicí, ztratila jsem pouzdro od lyžařských brýlí a srazila se se snowboardařem S vyplazeným jazykem. No...moc jsem si to užila, ale doufám že se to už nebude opakovat!! Nevinný

Co je potřeba..(stručně)

13. února 2012 v 14:17 | Klarcik |  Co TEDDY potřebuje??
MrkajícíCO JE POTŘEBA (stručně)
Co je potřeba než si králíčka pořídíte??
Stručně - lehce

1. Klec (pro jednoho králíčka by měla mít velikost 100x60cm)
2.Pítko (králíček by měl mít po ''pacce'' čerstvou vodu)
3.Jesličky (jsou velice výhodné, králíček bude mít seno čisté a ne znečištěné)
4.Záchůdek (umístíme do rohu klece, můžeme do něj dát kočkolit nebude to po tom tolik smrdět a bude se snadněji čistit)
5.Granule, mrkvičku (zásobičku jídla, doporučuji zeptat se chovatele na jídlo na které je králíček zvyklý)
6.A pak už konečně jen toho králíčka a něco málo ze svého času
Hodně štěstí Úžasný

Druhy králíčků

11. února 2012 v 20:20 | Klarcik |  About Teddy

Druhy:

Divoce zbarvený

Činčilový

Černý

Durynský

Červený Zakrslý rex

Siamský žlutý zakrslý beran

Zakrslý beran s plášťovou kresbou

Ruský černobílý

Modrooký hermelín

Havanovitý Liščí zakrslík

Bílopesíkatý

Havanovitý


Co je potřeba??

9. února 2012 v 21:33 | Klarcik |  Co TEDDY potřebuje??
Co je potřeba??
Pokud se rozhodnete králíčka ubytovat v domě, nebo v bytě je vhodné středem promyslet, na které místo umístíte klec. Mělo by to být místo dobře větratelné s přístupem denního světla. Králíček určitě bude rád ve vaší blízkosti a bude zvědavě pozorovat dění kolem sebe. Klec v žádném případě neumísťujte blízko kamen, nebo radiátorů. Zakrslý teddy je dlouhosrsté plemeno a vysoké teploty mu nedělají dobře, stejně tak jako průvan, který by pro něj mohl znamenat zdravotní riziko.
Pokud si vyberete vhodné místo, získáte určitou představu o tom, jak velkou klec mu můžete dopřát. Pro jednoho králíka by neměla být klec menší než 100 na 60 cm. Klec by měla být vybavena napáječkou, která se dá připevnit zvenčí, aby měl králíček stále dispozici čerstvou vodu.
Jesličky na seno jsou velmi praktické, protože si králík seno neznečistí trusem a bude ho mít stále čerstvé k dispozici.
Pokud pořídíte těžkou hliněnou misku na potravu, králík vám jí později nebude převrhovat.
Toaletu můžete vybrat do rohu, nebo například kočičí. Jako podestýlku nepoužívejte kočičí stelivo, to by mohlo po požití způsobit králíkovi zdravotní potíže. Pro dlouhosrsté teddíky nejsou příliš vhodné ani piliny, které se zamotávají do dlouho srsti.
Vhodná podestýlka je z přírodního materiálu, z kvalitních kousků dřeva, která dobře absorbuje a výborně pohlcuje pachy. Je důležité, aby neprášila a dala se dobře čistit.
Domeček na spaní mají králíčci obzvláště oblíbený z přírodních materiálů, pokud ho vyrábíte doma sami, dejte pozor, aby nikde nevyčuhovaly hřebíky a třísky. Pokud bude králíček dřevo okusovat, nepoužívejte nátěry, které by zmohly ublížit.
Klece se velmi dobře nakupují přes internetové obchody, máte tak možnost většího výběru a dostatek času si svůj nákup promyslet. Některé klece jsou prodejné s veškerým vybavením. Aby se u vás králíček cítil dobře, bude potřebovat dostatek prostoru a pokud ho necháte proběhnout po bytě, určitě si získáte jeho sympatie. Dostatek pohybu a podnětů jsou pro něj velmi důležité, jinak se v malé kleci začne brzy nudit. Určitě bude zvědavě pozorovat celou rodinu při denních aktivitách, neměl by však být vystavován velkému hluku, příliš hlasitá hudba by ho mohla opravdu polekat a váš kamarád by se mohl stát plachý. Králíci si velmi dobře pamatují, pokud prožijí nějaký nepříjemný zážitek. Buďte opatrní a nevystavujte králíčka stresovým situacím, mohlo by uzpůsobit změny v jeho chování.
Pro dlouhosrstého králíka budete potřebovat hřeben, nebo kartáč na pročesávání srsti, pokud má váš králíček kvalitní srst, bude jistě stačit dvakrát za týden dobře pročesat.Co vám chce králíček říct??

8. února 2012 v 14:41 | Klarcik |  ''Chci ti něco říct!''

Co vám chce králíček naznačit?

Poněvač jak už je známo, zvířata a tak i králíci neumějí mluvit a tak dělají takovou ''pantomimu'' a podle toho musíte vědět co a jak.. Usmívající se

Dupe zadníma nohama - Něco není v pořádku má strach,ale kdyby se něco přiblížilo hodlá se dát do boje.Může být i agresivní a kousat.
Stáhne uši dozadu - Bojí se a ustupuje.
Ducá vás hlavičkou do ruky - Chce abyste ho hladili nebo je to jednoduše pozdrav.
Odtáhne se od vaší ruky nebo ji odstrčí - Už nechce víc hladit.
Skrčí se do koutku a svěsí uši - Chce odpočívat.
převaluje se - Má radost, taková odpolední pohoda.

Teddy Králíček

5. února 2012 v 17:16 | Klarcik |  About Teddy

Teddy Králíček

Teddy králíček se k nám dostal v roce 2006 z Německa a Nizozemí.
Charakteristika Dlouhá hustá hebká srst s pestrou škálou barev. Srst správného teddy králíka by neměla mít sklon k přílišnému plstnatění a měla by se snadno udržovat.Je to vlastně skoro obyčejný zakrslý králíček jen jeho chov je trošku náročnější.

Zakrslý Teddy není oficielně uznaným plemenem králíka, jsou králíčkům vystavovány RODOKMENY. Rodokmen je pouze informativní a zjistíte z něj nejen základní údaje o Vašem králíčkovi, ale také vše podstatné o jeho rodičích a dál. A také i to, zda Váš Teddy je potomkem již pravých zakrslých Teddy, lvíčků, či králíčků s teddy genem. Dále z rodokmenu vyčtete i zbarvení předků, váhy, data narození atd.


Lyžák

5. února 2012 v 12:40 | Klarcik |  Kecy,kecy
Juchů!! Za tejden lyžák na Kyčerce na Karlovicku!! Už sa těším byla jsem to tam otestovat a dobré no Úžasný Akorát že ti blbové na snowboardech to tam všecko rozdrbali tak jsou tam kuličky, ale to neva no...S vyplazeným jazykem Navíc jsem málem narazila do stromu.. Smějící se

animacky

4. února 2012 v 13:54 | Klaris |  Animaky